Dystrybucja

Dystrybucja

Placówki Edukacyjne

Placówki Edukacyjne

Benefity dla Firm

Benefity dla Firm

Upominki Weselne

Upominki Weselne

White-Label

White-Label

Potrzebujesz hurtowej ilości certyfikowanych nasion? Chcesz mieć pewność co do najwyższej jakości oferowanych mikroliści? Napisz do nas! Posiadamy w ofercie prawie 40 różnych odmian nasion!
Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy chętne zajmować się dystrybucją naszych produktów. Oferujemy preferencyjne ceny hurtowe, materiały reklamowe oraz wsparcie w działaniach marketingowych online. Dane do kontaktu poniżej.
Jeśli prowadzisz placówkę edukacyjną i chcesz rozszerzyć zakres zajęć o kiełkowanie i uprawę własnych roślin, to dobrze trafiłeś! Dzieciaki uwielbiają nasze zestawy, a wyhodowane samodzielnie zielone smakołyki znikają szybciej z talerza niż się na nim pojawiły!
Owocowe czwartki nie są już takim hitem jak kiedyś? Chcesz zadbać o swoich pracowników, ale nie masz pomysłu jak to zrobić? Oferujemy Ci rozwiązanie w postaci co miesięcznych przesyłek pełnych zestawów do uprawy mikroliści, którymi obdarujesz swoich pracowników. Wszystko ekologicznie, zdrowo i w duchu zero waste.
Jeśli szukasz wyjątkowego i nietuzinkowego upominku dla swoich gości weselnych, to zestawy do uprawy mikroliści będą strzałem w dziesiątkę. Pasuje w szczególności do wesel w klimatach zero waste oraz ekologicznych.
Produkcja kontraktowa zestawów do samodzielnej uprawy oraz nasion do kiełkowania. Jeśli chcesz wprowadzić do swojej firmy nową linię produktów i chcesz mieć je pod swoją marką, to istnieje taka możliwość.

Zadzwoń od nas.

Napisz do nas!

Godziny otwarcia:

Mikroziółko® 

Firma TWC&T
Pilarzy 15a, 04-425 Warszawa

NIP: 113-081-06-37 
REGON: 380427209
Nr Przed.: PL-14/65/20602

Brak produktów w koszyku.