Dlaczego warto wybrać Mikroziółko?

Jakość to nasze drugie imię!

Co nas wyróżnia?

Chcemy Ci przybliżyć wszystkie atuty, które wyróżniają nas na tle innych firm. Wiemy jak trudno wybrać dziś na rynku najwyższą jakość, w szczególności, że każda z firm korzysta z marketingowych sztuczek, u nas wszystko jest potwierdzone odpowiednim certyfikatem, numer naszego Certyfikatu Ekologicznego to Numer dokumentu: P 390 20 – nadany przez BIOEKSPERT sp. z o.o.

Współpracujemy tylko z najlepszymi i największymi farmami organicznymi oraz dystrybutorami certyfikowanych ekologicznych nasion z całej Europy. Starannie wybieramy partie nasion, które później do was trafią. Wszyscy nasi dostawcy są certyfikowani Europejskim Ekologicznym Zielonym Liściem. Część nasiona posiada dodatkową certyfikację, np. z programu Demeter. Oznacza to, że przeszły one najbardziej wyśrubowane testy i wymagania z wynikiem pozytywnym!

Większość naszych nasion może pochwalić się udokumentowanym współczynnikiem kiełkowania powyżej 95%. Wybieramy tylko te nasiona, które pochodzą z ubiegłorocznych lub tegorocznych zbiorów, przez co są świeże i pełne wigoru, nie mogą się doczekać żeby wystartować. Nie będziecie mieć przykrych niespodzianek!

Zajmujemy się komercyjną uprawą mikroliści od 2018 roku, wiemy dokładnie jak ważną składową przy wzroście roślin oraz wysokich wartościach odżywczych plonów jest jakość podłoża. W skład naszych zestawów wchodzi specjalne podłoże, które zostało przygotowane na nasze zamówienie. W jego skład wchodzi między innymi torf wysoki, glinka, piasek kwarcowy, nawóz naturalny, perlit.

Nasze zestawy to jedne z największych dostępnych na rynku. Zadbaliśmy o to, żeby nasze mikro-ogrody miały przynajmniej 160cm kwadratowych oraz możliwie największą ilość nasion na taką powierzchnię. Jeśli zależy Ci na dużym plonie, to Mikroziółko jest najlepszym wyborem!

Staramy się być jak najbliżej zero waste jak to tylko możliwe. Bardzo zależy nam na ekologicznym produkcie, dlatego staramy się aby wszystkie półprodukty pochodziły z certyfikowanych źródeł, żeby były biodegradowalne lub możliwy był ich recykling.

Jeśli interesujesz się tematyką kiełkowania lub uprawy mikroliści to zapraszamy Cię do udziału w naszej małej, ale prężniej rozwijającej się społeczności! Zadawaj pytania, dziel się wiedzą, wrzucaj zdjęcia swoich upraw i potraw – wszystko to w przyjaznej atmosferze.
Link do grupy poniżej:

Brak produktów w koszyku.